Bileterka Novitus

Bileterka Novitus

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić jedyną kasę fiskalną online do sprzedaży biletów. Bileterka Novitus bo właśnie o niej mowa to kompletne, profesjonalne urządzenie służące do sprzedaży biletów od jednego dostawcy.

Bileterka Novitus

Bileterka Novitus to kompleksowe oprogramowanie dla Przewoźników dostępne w przeglądarce Internetowej, które w połączeniu z kasą fiskalną specjalnego zastosowania Novitus Next Pro pozwoli m.in. na:

  • tworzenie linii, kursów i cenników
  • zarządzanie zamówieniami i sprzedażą biletów miesięcznych i jednorazowych
  • wykonanie dowolnego zestawienia ze sprzedaży biletów ulgowych i normalnych dla Urzędów Marszałkowskich
  • tworzenie i drukowanie rozkłady jazdy
  • odbieranie i wysyłanie w 100% zdalnie dane do bileterek zamontowanych w autobusach

Spójrz jakie to łatwe.

W bileterce Novitus kluczowym urządzeniem jest kasa Novitus Next Pro. Posiada ona bardzo przejrzystą aplikację do sprzedaży biletów. Next Pro to komputer i drukarka online z homologacją biletową w jednym urządzeniu.

Novitus Next Pro

Urządzenie to posiada wyraźny wyświetlacz dotykowy, który jest odporny na zarysowania. Dzięki dedykowanej klawiaturze fizycznej sprzedaż będzie łatwa a wydruk biletów odbędzie się w sposób szybki i niezawodny. Bileterka jest odporna na wstrząsy , upadki i zmiany temperatur. Połączenie z Internetem odbywa się przez wewnętrzny modem GSM lub poprzez WIFI.

Dzięki bileterce Novitus bez wątpienia sprzedaż biletów miesięcznych będzie bardzo przyjemna i szybka. Zamówienie biletu miesięcznego odbywać się będzie w aplikacji przez www. Pasażer otrzyma zarówno SMS jak i e-mail z kodem zamówienia natomiast kierowca w sekundę odczyta kod, dzięki któremu zobaczy wszystkie dane pasażera i biletu. Kierowca może wskazać miesiąc i sprzedać bilet na obecny lub przyszły miesiąc. Natomiast dane o sprzedanych biletach pojawiają się na koncie Przewoźnika w systemie. Reasumując bileterka Novitus spełnia wszystkie kryteria w celu ułatwienie podróży.

Bileterka Novitus
Przewiń na górę